VİZYON, MİSYON, DEĞERLER

Vizyon

Bağlı bulunduğumuz yerel kanun ve yönetmelikler dâhilinde. Kalitesi, araştırmacı ve güvenilir yapısı ile ulusal ve uluslararası pazarlarda, ülkemizi ve şirketimizi Çevre ve Hayvan Sağlığı alanlarında, etkili ve çok uluslu bir yapı şekillendirerek temsil etmek, paydaşların ve saha koşullarının, bilimsel ve güncel gelişmelerini, takip ve tespit ederek, teknik destek ve geniş ürün seçenekleri ile hizmet sunmaktır.

Misyon

Vizyonumuz doğrultusunda, hareket ederken, sorgulayıcı ve değişime açık, takım ruhuyla hareket eden, farklı fikir ve bakış açılarının da değerlendirildiği, etik değerlere sahip çıkan, tüm süreçlerinde şeffaflık sunan, huzurlu ve güvenilir bir yapı ile ortak hedeflerimize ulaşma yolunda disiplinli bir şekilde süreçleri yürütmektir.

Örgütsel Değerler

Bavet İlaç ailesi olarak, tüm bireylerini kucaklayan, insanı her zaman önde tutan, hatalardan ders çıkararak bilgi birikimini geliştiren, buna bağlı olarak bürokrasi içinde boğulmadan fakat disiplinli bir şekilde kurumsallaşma yolunda ilerleyen şirketler grubumuz için insan kaynağı ile gelişme ve yeni pazarlara ulaşma hedeflenmektedir.