3 – 4 Mayıs 2012 tarihleri arasında Klivet Veteriner Kardiyoloji Derneği‘nin Pet hayvanları ile ilgili Şile Gardens Otel’de düzenlemiş olduğu sempozyuma katılımın yüksek olması bizi hayli memnun etmiştir. Ayrıca Sempozyum, pet hayvancılığında kalp ve kalp  hastalıklarına ışık tutması açısından önemli olup klinisyen veteriner hekimlerin yoğun ilgisini çekmiştir.

Katılımcı firmaların pet hayvanları için sunduğu yeni ürünler veteriner hekimler tarafından ilgi ile izlenmiştir.  Ayrıca ilgi gören ilaçlarımız hakkında veteriner hekim arkadaşlarımızın övgü ile bahsetmeleri, bizleri daha da  gururlandırmıştır. Fibroline ürün gamı, Synovet, Spiramet, Basilazin, Anipracit ve Wormtal Plus başta olmak üzere geniş pet ürünleri portföyümüz ilgi çekmekte ve memnuniyetle kullanılmaktadır.

Bavet ilaç olarak TRM besin katkı ürünlerimize Vetinov, Vet-Tasty ve Easypill konseptleri adı altında yeni ürünler eklenmiş olup bu ürünlerin tanıtımı da  veteriner hekimler tarafından dikkatle incelenmiştir. Özellikle tablet yutturmayı kolaylaştıran, sorun olmaktan çıkartan Easypill cat ve doğ  veteriner hekimlerin ve pet sahiplerinin işlerini çok kolaylaştıracaktır.

Bavet ilaç olarak pet hayvanlarına verdiğimiz değer ve bu alanda sunmuş olduğumuz ilaçlar ve yem katkı ürünlerini veteriner hekim arkadaşlarımızla paylaşmak ve yaptığımız çalışmaları onlara sunmak bizleri daha da mutlu etmektedir.  Bundan sonraki süreçte de hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürün çalışmalarımız devam edecektir

We were very pleased to see the participation of the Klivet Veterinary Society of Cardiology between 3 and 4 May 2012 in the Symposium on the Pet Animals held at Şile Gardens Hotel. In addition, the Symposium was important to enlighten the heart and heart diseases in pets and also attracted the intense attention of veterinarians.

The new products for pet animals offered by the participating companies was followed by veterinarians. Moreover, our veterinarian colleagues’ praise for our medicines made us even more proud. Our portfolio of wide range of pet products, especially Synovet, Spiramet, Basilazin, Anipracite and Wormtal Plus, is attracting attention and  using with pleasure.

As Bavet, we added new products to our portfolio under the name of Vetinov, Vet-Tasty and Easypill and the introduction of these products has been carefully examined by veterinarians. Especially Easypill cat tablets which makes it easy to swallow will make the veterinarians and pet owners job easier.

It is making us even more pleased to provide pharmaceuticals and feed additives to this area and to share the value we give to pet animals with our colleague. In the future, we will continue to work on innovative products that make life easier.