3 – 4 Mayıs 2012 tarihleri arasında Klivet Veteriner Kardiyoloji Derneği‘nin Pet hayvanları ile ilgili Şile Gardens Otel’de düzenlemiş olduğu sempozyuma katılımın yüksek olması bizi hayli memnun etmiştir. Ayrıca Sempozyum, pet hayvancılığında kalp ve kalp  hastalıklarına ışık tutması açısından önemli olup klinisyen veteriner hekimlerin yoğun ilgisini çekmiştir.

Katılımcı firmaların pet hayvanları için sunduğu yeni ürünler veteriner hekimler tarafından ilgi ile izlenmiştir.  Ayrıca ilgi gören ilaçlarımız hakkında veteriner hekim arkadaşlarımızın övgü ile bahsetmeleri, bizleri daha da  gururlandırmıştır. Fibroline ürün gamı, Synovet, Spiramet, Basilazin, Anipracit ve Wormtal Plus başta olmak üzere geniş pet ürünleri portföyümüz ilgi çekmekte ve memnuniyetle kullanılmaktadır.

Bavet ilaç olarak TRM besin katkı ürünlerimize Vetinov, Vet-Tasty ve Easypill konseptleri adı altında yeni ürünler eklenmiş olup bu ürünlerin tanıtımı da  veteriner hekimler tarafından dikkatle incelenmiştir. Özellikle tablet yutturmayı kolaylaştıran, sorun olmaktan çıkartan Easypill cat ve doğ  veteriner hekimlerin ve pet sahiplerinin işlerini çok kolaylaştıracaktır.

Bavet ilaç olarak pet hayvanlarına verdiğimiz değer ve bu alanda sunmuş olduğumuz ilaçlar ve yem katkı ürünlerini veteriner hekim arkadaşlarımızla paylaşmak ve yaptığımız çalışmaları onlara sunmak bizleri daha da mutlu etmektedir.  Bundan sonraki süreçte de hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürün çalışmalarımız devam edecektir